Kurban Bayramınız Kutlu Olsun…
4 November 2011
Hürriyet Daily News Yenilendi
2 December 2011

XVI. Türkiye’de İnternet Konferansı (30 Kasım – 2 Aralık 2011)

inet-tr-11

Türkiye’de İnternet ile ilgili grupları bir araya getirerek İnternet’i tüm boyutlarıyla tanıtmak, geliştirmek, tartışmak, İnternet teknolojileri aracılığı ile toplumsal verimliliği artırmak ve toplumun dikkatini olabildiğince bu yöne çekmek amaçlarıyla, 1995’den beri her yıl yapılan, ulusal boyutta bir konferans düzenlenmiştir. Konferansa bildiri sunma, eğitim semineri verme ve tartışma grubu/açık oturum düzenleme şeklinde aktif katılım davet edilmektedir. Konferans, kayıt olan dinleyicilere açıktır ve ücretsizdir.

Bu yıl “Mobil Yaşam”, “Sosyal Ağlar”, “Yeni Medya”, “Fikri Haklar”, “Mahremiyet”, “İnternet ve Demokrasi”, “İnternet Yasakları”, “Fatih Projesi”, “Medya/Bilgi Okuryazarlığı” konuları öne çıkacaktır. Türkiye İnternetinin temel ve güncel konularını kapsayan panel ve oturumlar yapılacaktır. İnternet Başarı öykülerini anlatan oturumlar da planlanmaktadır. Bilgi Toplumu, İnternet ve Güncel sorunların tartışılacağı oturumlar ve geniş toplum kesimlerine hitab edecek seminerler planlanmaktadır.

İletişim: bilg…@inet-tr.org.tr

30 Kasım – 2 Aralık 2011

Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi, Konak, İzmir

Bildiri, Seminer, Çalışma Grubu/Panel önerisi için: http://openconf.inet-tr.org.tr/

Kaynak; http://inet-tr.org.tr/inetconf16/

While otherwise praising the air’s screen, anandtech says that it displays just under 47% of adobe’s rgb 1998 profile, versus slightly over 77% for the 13 macbook best phone locator app pro, far fewer colors

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *