570 Bin Web Sitesi Kurulacak…
27 August 2011
570 Thousand Web Site Going To Built (Cumhuriyet Newspaper)
5 September 2011

Sektörün İlk Bankasürans İftar Yemeği AcerPro Ev Sahipliğinde Yapıldı

AcerPro Bilişim Çözümleri olarak, finans sektörü iş ortaklarımızın katılımları ile Elite World İstanbul Hotel’de sektörün önemli isimlerinden 80 konuğumuzun katılımı ile sektörün ilk “Bankasürans İftar Yemeği’’ni düzenledik.

Anadolu Bank, Aviva Sigorta, CPP,  Aktif Bank, HDI Sigorta, Albaraka Türk, Neova Sigorta, Türkiye Finans Katılım Bankası, Ankara Sigorta, Koru Sigorta, Generali Sigorta, Groupama Sigorta, Ertan Acar Danışmanlık ve Elite World Hotels yetkililerinin katıldığı iftar yemeğinde, AcerPro Bilişim Çözümleri Genel Müdürü Sn. Fatih Acer ve AcerPro Bilişim Çözümleri Genel Koordinatörü Sn. Burak Reis Özen birer konuşma yaptı.

AcerPro Bilişim Çözümleri Genel Müdürü Sn. Fatih Acer yaptığı konuşmada sektörün durumu hakkında kısa değerlendirmelerde bulundu. Bir kaç satır başı vermek gerekirse;

“Bilişim sektörü 2012 senesinde yürürlüğe girecek olan TTK ile birlikte altın çağını değil elmas çağını yaşayacaktır. Bugün itibarı ile Türkiye’de 40 milyona yakın internet kullanıcısına ulaşılmış ve inanılmaz bir yeni nesil yetişmektedir. Bizlerin yaptığı teknolojik gelişmeler yakın zamanın altyapılarını oluşturmaktır. Çok yakın zamanda bu altyapıların ne denli önemli olacağını hepimiz göreceğiz. Önümüzdeki yıllar entegrasyon projeleri yılları olacaktır. Sigorta şirketlerine entegre çalışan sistemlerle, banka sigortacılığı, internet sigortacılığı, mobil sigortacılık, sosyal ağ sigortacılığı gibi bir çok kitlenin erişebileceği sistemlere entegre olacak ve yaşamımızın parçası haline gelecektir. Çalışmalarımız, sektörde yeni bir çağın başlangıcını oluşturmaktadır. Sonuçlarını hep beraber yaşıyor olacağız.

İş ortaklarımızla oluşturduğumuz sinerji ve ivme ile iş ortaklarımızı sürekli ileriye taşıyıp ve sürekli olarak yenilikçi projelerle sektörün gelişmesinde katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Şirketimizin buralara gelmesinde emekleri olan, şirketimizin tüm değerli çalışanlarına, sizlerin huzurunda ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

İftar yemeği sonrası konuklarımız ve çalışanlarımız bol bol sohbet etme imkanı buldu.

Gelenekselleşmesini umduğumuz sektörün ilk “Bankasürans İftar Yemeği”ne katılımlarından dolayı tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.

bankasurans-iftar-yemegi-acerpro-2bankasurans-iftar-yemegi-acerpro-3bankasurans-iftar-yemegi-acerpro-4bankasurans-iftar-yemegi-acerpro-6bankasurans-iftar-yemegi-acerpro-8bankasurans-iftar-yemegi-acerpro-9bankasurans-iftar-yemegi-acerpro-10bankasurans-iftar-yemegi-acerpro-11bankasurans-iftar-yemegi-acerpro-12bankasurans-iftar-yemegi-acerpro-13

Find out how your sat score compares with past applicants to this college 5 year trend composite sat score year 2004 2005 2006 2007 2008 2009 sat score 520 – write my essay for me https://essay4today.com – – – 480 don’t know your sat score

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *