XVI. Türkiye’de İnternet Konferansı (30 Kasım – 2 Aralık 2011)
14 November 2011
Toplu e-Mail Pazarlama
21 December 2011

Hürriyet Daily News Yenilendi

lifeHürriyet grubuna ait İngilizce yayın yapan Hürriyet Daily News web sitesi, AcerPro tarafından yenilendi.

Kurumsal renklerle uyumlu olacak şekilde sade ve kullanışlı bir tasarım çıkarıldı.

Haber portalı olan Hürriyet Daily News için çok sayıda farklı haber modülü geliştirildi ve uygulandı. AcerCMS İçerik Yönetim Sistemi, HDN’ye özel olarak yeniden yapılandırıldı. HDN, dinamik ve son derece user friendly bir haber portali haline geldi. Fotoğraf ve video galerileri modülleri, site tasarımına uygun bir şekilde hazırlandı.

Editörlerin hızlı haber girişi yapabilmeleri için haber modülleri otomatize edildi (örneğin haber ile ilgili görsellerin, farklı kullanım alanlarına göre otomatik olarak boyutlandırılması vs.). Muhabir ve yazarlar için özel alanlar eklendi. 15 farklı haber gösterim modülü kullanıldı; slide haber modülü eklendi. Haberlerin sunumunda otomatik dizgi sistemi oluşturuldu (örneğin manşetten bir haber çıkarılması istendiğinde, yeni eklenen haber en başa; manşet slayttaki en son haber ise bir alta, farklı bir gösterime geçmektedir).

Yönetim Paneli (CMS), kullanıcı için olabildiğince hızlı ve kolay kullanışlı hale getirildi. Haberlerin sosyal ağlarda daha kolay paylaşılabilmesi için Twitter ve Facebook paylaşım butonları eklendi.

artculture

hdn

Since 2000, assignment helper mx seems to have become particularly associated with those whose gender identity is non-binary, including intersex or transgender people

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *