AcerPro Artık Teknokent’te
20 February 2012
Doğum Gününüz Kutlu Olsun Sn. Fatih Acer…
22 March 2012

British Culture | İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları Beşiktaş Temsilciliği

BC-thumbnailSektör: Eğitim

Biçim: E- içerik yönetimi, Tasarım

Adres: www.ingilizkulturbesiktas.com

İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları Beşiktaş Temsilciliği web sitesi için kurumsal logo renkleri ile uyumlu olan, enerjik görünümlü bir web sitesi tasarımı yapıldı.

Site canlılığına uyumlu şekilde manşet haber modülü uyarlandı. Web sitesinin amacına uygun şekilde ön plana çıkarılan online işlemler butonlarımız ile sitenin işlevselliği artırıldı.

Banner rotatör modülümüz, sitenin tasarımına uygun bir şekilde uyarlanarak, ön plana çıkarılmak istenen duyuru ve haberler için manşet haricinde ikinci bir alternatif olarak sunuldu.

Kullanıcılar için kolayca fotoğraf, video, haber, duyuru ve etkinlik eklenebilecek içerik yönetim sistemi Acer CMS ile web sitesi fonksiyonelleştirildi.

BC-homepage

Acerpro Editor
Acerpro Editor
As AcerPro Information Technologies Inc. we stepped forward to information sector in 2005, we lead to online insurance software and variety innovations also projects with our experienced staff. We consult in technology and digital marketing, also provide creative and functional services besides Online Insurance Software services.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *