Acerpro Halı Sahalarda Yerini Aldı!
18 August 2015
Dijital Bankasurans Zirvesi 07 Ekim 2015
4 September 2015

Amerika Ticaret Heyeti Toplantısına Katıldık

Yıldız Teknopark firmalarının Amerika pazarına açılmaları için 15-25 Ekim 2015 tarihleri arasında San Francisco (Silikon Vadisi) ve Los Angeles’a ziyaretler gerçekleştirilecektir. Yabancı yatırımcı bulmalarını sağlamak ve daha önceden Amerika’da şirket kurmuş Türk girişimcileri ile bir araya getirilmesi amacıyla Yıldız Teknopark firmalarından oluşan ticari heyet ile ilk bilgilendirme ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda, düzenlenecek olan workshoplar, eğitimler ve yatırımcı sunumları hakkında görüşüldü. Bakanlık destekleri tanıtıldı ve heyetle ilgili taslak program oluşturuldu. İleriki dönemlerde izlenecek süreç hakkında Yıldız Teknopark firmalarına bilgi verildi.

Acerpro Editor
Acerpro Editor
As AcerPro Information Technologies Inc. we stepped forward to information sector in 2005, we lead to online insurance software and variety innovations also projects with our experienced staff. We consult in technology and digital marketing, also provide creative and functional services besides Online Insurance Software services.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *