Bankasürans Ege Zirvesi
19 June 2012
Türkiye Finans ve Vakıf Emeklilik’ten yeni iş birliği
17 March 2015

Ajandapro İle İşleriniz Kaybolmasın

Yoğun iş temposunda sağlıklı iş süreçleri yönetebilmek ve başarılı sonuçlar alabilmek için CRM çözümleri çok değerlidir. AcerPro olarak sizlere sunduğumuz web tabanlı CRM sistemimiz AjandaPro, 24 saat erişilebilir olma gibi bir avantaja sahiptir.

 Müşteri talepleri AjandaPro ile toplanmakta ve bu sayede oluşturulan iş havuzundan işler, planlı bir şekilde takip edilerek sisteme girilen aksiyonlar ile yürütülmektedir.

Bu sistem sayesinde SLA yönetimine uygun bir şekilde Öncelikli, Acil ve Normal seviyeler olarak belirlenen işler üzerinde sırası ile çalışılmaktadır.

 AjandaPro unutulmaması gereken işleri size günün belli saatlerinde email olarak da hatırlatmakta ve sizin yoğunluğunuz sırasında karşılaşabileceğiniz riskleri minimize etmektedir.

 Ayrıca geçmişte açılmış işleri hatırlatırken ileriye dönük işlerinizi de sistemde tutarak tam bir iş kolaylığı sağlamakta ve unutma eyleminin adını unutturmaktadır! Tek yapmanız gereken sadece işlerinizin kaydını açmış olmanız!

 Mevcut müşterileriniz için ihtiyaçlarınıza cevap verirken, yeni müşterileriniz içinde AjandaPro üzerinden kendiniz Müşteri Tanımlamaları yapabilmektesiniz. Böylelikle sistem üzerindeki hakimiyetinizi de göstermiş oluyorsunuz!

 Bildiğiniz gibi yaptığımız işleri raporlayamadıktan sonra; bize olumlu ya da olumsuz geri bildirim maalesef dönemez. Dolayısıyla yaptığımız işleri raporlamamız ve geçmişte ne yapmışız ve gelecekte ne yapmalıyız manzarasına hakim olmamızı sağlamaktadır. Raporlama ekranları sayesinde, hem proje bazlı hem de kişi bazlı performansı takip edebiliyor ve yeni süreçteki aksiyonlarınızı bu doğrultuda planlayabiliyorsunuz.

 AjandaPro zamanla yarışan iş dünyasına “Toplantı Modülü” ile kolaylık getiriyor. Katılmış olduğunuz iş toplantılarınızda web tabanlı AjandPro sistemi üzerinden toplantı kaydı açıp, o toplantıya ait işler ve kararlar girebiliyorsunuz. Bu toplantıya ait işleri ilgili kişilere yönlendirip bir sonraki toplantıya kadar olan süreçte takibinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Belirleyeceğiniz email adreslerini Ajandpro sistemine, otomatik iş açma emaili olarak tanımlatabilir ve bu adreslere göndereceğiniz emailleri ilgili kişilere iş olarak açtırabilirsiniz. Böylelikle hem işler kaybolmayacak hem de günümüz iş dünyasının en önemli parametresi olan zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.

 AjandaPro kullanın işleriniz kaybolmasın!

On the skillet, melt the butter until it foams, then turn the heat down to low and slowly pour in homestuck academic writing the eggs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *