AcerPro Ekim Kahvaltı Toplantısı
14 October 2015
Acerpro Gain More Strength With MVC And ASP.Net Trainings
1 February 2016

AcerPro & NEVBİAD Nevşehir Ziyareti

Genel Müdürümüz Fatih Acer, Nevşehirli Bürokratlar ve İş Adamları Derneği (NEVBİAD) ile birlikte Nevşehir Milletvekilleri ile buluştu. İstanbul’da yaşayan Nevşehirli Bürokratlar ve İş Adamları heyeti, önce Nevşehir Belediye Başkanı Fahir Yıldız’ı makamında ziyaret ederek dernek faaliyetlerinden bahsetti. 1 yıldır faaliyette olan derneğin gelecek hedefleri hakkında açıklama yapan Başakşehir Kaymakamı ve NEVBİAD Başkanı Sayın Kazım Tekin, kalıcı hizmetler yapabilmek amacıyla, işadamı ve bürokratları bir araya getiren NEVBİAD’ın yakın bir gelecekte daha da başarılı çalışmalar yapması arzusu içerisinde olduğunu belitti.

Heyet daha sonra,Vejni Büyük tarafından Ürgüp’te açılan giyim mağazası Enrico Zanieri’yi ve üyelerimizden Bekir Erdoğan tarafından yaptırılan Tesan Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Ziyaretin son durağında, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ın ev sahipliğinde Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Ak Parti 26. Dönem Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider , Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil ve Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli’nin de katıldığı akşam yemeğinde bir araya gelerek Nevşehir turizmi değerlendirildi.

[recent_post_slider limit=”4″ design=”design-1″]

Acerpro Editor
Acerpro Editor
As AcerPro Information Technologies Inc. we stepped forward to information sector in 2005, we lead to online insurance software and variety innovations also projects with our experienced staff. We consult in technology and digital marketing, also provide creative and functional services besides Online Insurance Software services.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *