Dijital Bankasurans Zirvesi 07 Ekim 2015
4 September 2015
Bankasurans 2015 Zirvesini Gerçekleştirdik!
14 October 2015

Acerpro Kahvaltı Etkinliği!

Acerpro ailesi olarak geleneksel hale gelen her ay başında düzenlediğimiz tüm ekibimizin katılımı ile güzel bir sinerji yakaladığımız sabah kahvaltılarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ramazan ve yıllık izinlerin araya girmesi ile ara verdiğimiz kahvaltı etkinliğimizde, hem içeriden hem de iş ortaklarımıza destek veren ekibimizin buluşmasına olanak sağlandı. Kahvaltımız esnasında ekibe yeni katılan arkadaşlarımız ile güzel bir tanışma ortamı oluştu.

Genel Müdürümüz Fatih Acer, yaptığı konuşmada şirketimiz hakkında sevindirici bilgiler paylaştı. 07 Ekim 2015 gününde gerçekleştireceğimiz Dijital Bankasurans Zirvesinin yoğun ilgi görmesi bizleri oldukça memnun etti. 15-25 Ekim tarihleri arasında Amerika San Francisco (Silikon Vadisi) ve Los Angeles’a gerçekleştireceği ziyaret hakkında detaylı bilgi verdi.  Acerpro hedefleri ve büyümesi hakkında da bilgileri paylaştıktan sonra etkinliğimiz fotoğraf çekimi ile son buldu.

Fluor reagiert bereits https://www.best-ghostwriter.com/seminararbeit/ bei – 200 c mit wasserstoff unter explosion in einer stark exothermen reaktion

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *