Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun…
26 August 2011
570 Bin Web Sitesi Kurulacak…
27 August 2011

AcerPro Bankasürans İftar Yemeği Elite World İstanbul Hotel’de Yapıldı.

AcerPro olarak, Finans sektörü İş ortaklarımızın katılımları ile Elite World İstanbul Hotel’de sektörün önemli isimlerinden 80 konuğumuzun katılımı ile sektörün ilk “Bankasürans İftar Yemeği’ni” düzenledik.

Galata Salonu’nda gerçekleştirdiğimiz iftar organizasyonunda Genel Müdürümüz Sn. Fatih Acer ve Genel Koordinatörümüz Sn. Burak Reis Özen birer konuşma yaptı.

Genel Müdürümüz Sn. Fatih Acer yaptığı konuşmada sektörün durumu hakkında kısa değerlendirmelerde bulundu. Bir kaç satır başı vermek gerekirse;

“Bilişim sektörü 2012 senesinde yürürlüğe girecek olan TTK ile birlikte altın çağını değil elmas çağını yaşayacaktır. Bugün itibarı ile Türkiye’de 40 milyona yakın internet kullanıcısına ulaşılmış ve inanılmaz bir yeni nesil yetişmektedir. Bizlerin yaptığı teknolojik gelişmeler yakın zamanın altyapılarını oluşturmaktır. Çok yakın zamanda bu altyapıların ne denli önemli olacağını hepimiz göreceğiz. Önümüzdeki yıllar entegrasyon projeleri yılları olacaktır. Sigorta şirketlerine entegre çalışan sistemlerle, banka sigortacılığı, internet sigortacılığı, mobil sigortacılık, sosyal ağ sigortacılığı gibi bir çok kitlenin erişebileceği sistemlere entegre olacak ve yaşamımızın parçası haline gelecektir. Çalışmalarımız, sektörde yeni bir çağın başlangıcını oluşturmaktadır. Sonuçlarını hep beraber yaşıyor olacağız.

İş ortaklarımızla oluşturduğumuz sinerji ve ivme ile iş ortaklarımızı sürekli ileriye taşıyıp ve sürekli olarak yenilikçi projelerle sektörün gelişmesinde katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Şirketimizin buralara gelmesinde emekleri olan, Şirketimizin tüm değerli çalışanlarına, sizlerin huzurunda ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

İftar yemeği sonrası konuklarımız ve çalışanlarımız bol bol sohbet etme imkanı buldu. Keyifli bir akşam geçirmemize katkısı bulunan herkese teşekkür ederiz. 

Isn’t it when the seeds read review are sown that it’s supposed to be on the job’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *